Jak vybrat dárek za vysvědčení pro školou povinné milovníky kočiček

Láska ke kočičkám nemá věkové omezení. Zvlášť holčičky a teenagerky patří mezi nejskalnější obdivovatele kočiček. Kromě těch opravdových mají v oblibě i kočičky kreslené a komiksové, na všem a v jakékoliv podobě. Poradíme vám, nad jakým parádním dárkem za vysvědčení nebo k mezinárodnímu dni dětí budou vaši kočkomilní potomci, mladí příbuzní či vnoučata skákat nadšením.

Kreslené kočky

Časopisy, internet i televize mají svoje kočičí celebrity, které děti a teenageři prostě milují! Mezi nejoblíbenější kočičí animáky patří

Super dárky a vychytávky s kreslenými kočičími celebritami najdete v sekci s autorskými a designovými kočičárnami.

 

Doplňky k mobilu s kočkami

Ať se nám to líbí nebo ne, mladá generace žije na internetu a mobilní telefon k nim prostě patří. A Kočičí paní k nim má stylové kočičí vychytávky a doplňky.

 

Kočičí batohy a batůžky na letní výlety

Na letní prázdniny se těší všechny děti i mlaďoši. Vybavte je stylovým batohem či batůžkem, ať si letní výlety, výpravy k vodě a další dobrodružství užijí v kočičím stylu!

 

Vybavení na letní cestování

Chystáte se na rodinnou dovolenou, nebo vaše malé kočičáky čeká cesta na tábor? Podívejte se, zda jim náhodou nechybí něco z nutné výbavy – krabička na svačinu, láhev na pití, cestovní hra na ukrácení dlouhé chvíle, jmenovka na zavazadlo, mýdlo, ručník… Vše najdete pěkně pohromadě v sekci Cestování a výlety.

 

Všechny kočičí dárky pro holčičky na jednom místě

Jestli nevíte přesně, jaký dárek vybrat, pojďte se inspirovat do sekce Pro holčičky – na jednom místě zde najdete šperky, módní doplňky, kreativní dárky, knihy a spoustu dalších kočičích nápadů vybraných speciálně pro malé dámy.

 

Praktické věci do školy s motivem koček

Kočičí paní si myslí, že připomínat hned na začátku prázdnin zase školu je na houby ;-) Ale třeba můžete pro vaše školáky a studenty vybrat něco praktického do školních lavic už s předstihem! Pojďte se podívat na výběr vychytávek a nápadů s kočičími motivy určených speciálně do školy.

 

Přejeme, ať si vaši malí kočičáci užijí skvělé prázdniny plné dobrodružství, kamarádů a zážitků! Tlapku na to!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení