Jak vybrat dárek za vysvědčení pro školou povinné milovníky kočiček

Láska ke kočičkám nemá věkové omezení. Zvlášť holčičky a teenagerky patří mezi nejskalnější obdivovatele kočiček. Kromě těch opravdových mají v oblibě i kočičky kreslené a komiksové, na všem a v jakékoliv podobě. Poradíme vám, nad jakým parádním dárkem za vysvědčení nebo k mezinárodnímu dni dětí budou vaši kočkomilní potomci, mladí příbuzní či vnoučata skákat nadšením.

Kreslené kočky

Časopisy, internet i televize mají svoje kočičí celebrity, které děti a teenageři prostě milují! Mezi nejoblíbenější kočičí animáky patří

Super dárky a vychytávky s kreslenými kočičími celebritami najdete v sekci s autorskými a designovými kočičárnami.

 

Doplňky k mobilu s kočkami

Ať se nám to líbí nebo ne, mladá generace žije na internetu a mobilní telefon k nim prostě patří. A Kočičí paní k nim má stylové kočičí vychytávky a doplňky.

 

Kočičí batohy a batůžky na letní výlety

Na letní prázdniny se těší všechny děti i mlaďoši. Vybavte je stylovým batohem či batůžkem, ať si letní výlety, výpravy k vodě a další dobrodružství užijí v kočičím stylu!

 

Vybavení na letní cestování

Chystáte se na rodinnou dovolenou, nebo vaše malé kočičáky čeká cesta na tábor? Podívejte se, zda jim náhodou nechybí něco z nutné výbavy – krabička na svačinu, láhev na pití, cestovní hra na ukrácení dlouhé chvíle, jmenovka na zavazadlo, mýdlo, ručník… Vše najdete pěkně pohromadě v sekci Cestování a výlety.

 

Všechny kočičí dárky pro holčičky na jednom místě

Jestli nevíte přesně, jaký dárek vybrat, pojďte se inspirovat do sekce Pro holčičky – na jednom místě zde najdete šperky, módní doplňky, kreativní dárky, knihy a spoustu dalších kočičích nápadů vybraných speciálně pro malé dámy.

 

Praktické věci do školy s motivem koček

Kočičí paní si myslí, že připomínat hned na začátku prázdnin zase školu je na houby ;-) Ale třeba můžete pro vaše školáky a studenty vybrat něco praktického do školních lavic už s předstihem! Pojďte se podívat na výběr vychytávek a nápadů s kočičími motivy určených speciálně do školy.

 

Přejeme, ať si vaši malí kočičáci užijí skvělé prázdniny plné dobrodružství, kamarádů a zážitků! Tlapku na to!